Cześć! Miło Cię tu widzieć!

To jest nasz pierwszy post

Wielkie przywitanie

Od dłuższego czasu szukaliśmy sposobu na to, żeby dzielić się z wami naszymi pomysłami, wiedzą i ciekawostkami na temat świec zapachowych. Jednak nie o samo wtajemniczanie nam chodzi, chcemy również uczyć się i pogłębiać naszą świeczkową wiedzę (ale nie tylko). Po krótkiej dyskusji zapadła decyzja: zakładamy aromowego bloga! Wybraliśmy motyw, stworzyliśmy grafiki, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistą i TADA! Oto jest. Prawda, że piękny? Nawet nie wiecie jak jesteśmy podekscytowani.

 

O aromahome

A teraz krótka informacja dla tych co nas jeszcze nie znają. Jesteśmy zespołem pozytywnych ludzi, których napędza pasja, kreatywność i rozwój osobisty. Razem tworzymy aromahome, sklep internetowy i stacjonarny ze świecami zapachowymi, który istnieje od 2013 roku. Wierzymy i wiemy, że zmysł węchu wpływa równie silnie na nasze emocje, uczucia i nastrój co muzyka, barwy lub smak. W związku z tym mamy też naszą małą misję:

Chcemy pomóc światu stać się lepszym miejscem , przyjemnie pachnącym, emanującym dobrym nastrojem i radością.

 

Co będzie można znaleźć na naszym blogu?

Nowinki, obszerne artykuły o naszych markach, recenzje zapachów i kolekcji, porady oraz triki dotyczące palenia świec i nie tylko. Będziemy chcieli też zgłębiać tajniki aromaterapii i aromalogii. Poruszać kwestię zmysłu węchu i perfumerii.

 

Poznaj naszą ekipę

Ola

Zakręcona magister psychologii. Kocha piękne ciuchy i zajęcia fitness. Świetnie rozumie media społecznościowe, PR, potrafi redagować teksty, rozliczać faktury i nie wiadomo co jeszcze, bo zawsze czymś zaskakuje. Doświadczenie zdobywała przez lata, między innymi w branży odzieżowej, modowej i PR.

Ania

Oczaruje was swoją subtelnością i pogodą ducha. Wychowuje córkę, więc wie co to święta cierpliwość i ciężka praca. Tuż po swoich studiach robiła karierę w jednej z największych firm deweloperskich. Stres, projekty, deadliny, to jej chleb powszedni, dlatego wiemy, że możemy na niej polegać. Po pracy zafiksowana joginka.

Marta

Nowa członkini naszego zespołu. Będziecie ją często spotykali w Promenadzie, bo należy do naszego zespołu wyspowego. Zawsze chętnie i życzliwie doradzi wam we wszystkich kwestiach związanych z wyborem i paleniem świec.

Mateusz

Pierwszy nos w szeregach naszej kadry. Nikt tak nie umie dobierać zapachów jak on. Zna praktycznie wszystkie składniki na pamięć. Nie wierzycie, sprawdźcie sami, to nasz AS! W wolnych chwilach pasjonuje się dietetyką i gotowaniem.

Kacper

Przez wiele lat pracował w mediach jako dziennikarz, później w banku jako koordynator wielu placówek. Interesuje się biznesem, nowymi technologiami i marketingiem. Po godzinach pasjonat motoryzacji, sportowej rywalizacji i gier komputerowych – praktycznie nie można go oderwać od klawiatury.

Marcin

Na pokładzie jest też z nami Marcin, przedsiębiorca z wieloletnim stażem i założyciel aromahome. Biznesem zajmuje się odkąd ukończył studia i na swoim koncie ma już wiele udanych przedsięwzięć. Jego wiedza w kwestiach formalno-prawno-technicznych i biznesowych jest dla nas nieoceniona. Wygląda groźnie, ale w rzeczywistości jest bardzo pogodny i życzliwy.

 

Wielkie przywitanie
Oceń nasz artykuł

Udostępnij:

Ola z Aromahome

Zakręcona magister psychologii. Kocha piękne ciuchy i zajęcia fitness. Świetnie rozumie media społecznościowe, PR, potrafi redagować teksty, rozliczać faktury i nie wiadomo co jeszcze, bo zawsze czymś zaskakuje. Doświadczenie zdobywała przez lata, między innymi w branży odzieżowej, modowej i PR.

Dodaj komentarz